Paslaugos

Jau daugiau nei 10 metų tautinius kostiumus kuriantys meistrai, gali pasiūti kiekvienam Lietuvos regionui būdingą kostiumą: aukštaitišką, žemaitišką, dzūkišką, suvalkietišką ar Klaipėdos krašto.

Tiek tautinės juostos, tiek speciali avalynė ar kitos tautiniui kostiumui reikalingos dalys, yra gaminamos geriausių Lietuvos meistrų kruopščiu rankų darbu.

Mūsų siūti tautiniai kostiumai papuošė jau ne vieną kolektyvą, ansamblį ar šeimą įvairiems renginiams, šventėms ar netgi asmeniniams gimtadieniams!

Kvalifikuoti, ilgametę darbo patirtį turintys siuvimo meistrai skubius užsakymus atlieka kokybiškai ir greitai.  Prireikus skubaus drabužių taisymo, galite kreiptis telefonu 7 dienas per savaitę: +370 687 35 943.

Užsakymai priimami ne tik ansambliams ar kolektyvams, bet ir indivualiai. Nors įmonės pagrindinė veikla tautinių kostiumų siūvimas, tačiau galima užsisakyti kelnes, paltą, švarkelį, t.t.

Įmonės meistrai gali sukurti ir pasiūti ne tik tautinį kostiumą, bet ir teatrui skirtus drabužius. Pavyzdžiui, meistrų pasiūtais įspūdingais kostiumais puošiasi istorinių šokių ansamblis „Baltoji Pavana“.