Paslaugos

Įmonės meistrai gali sukurti ir pasiūti ne tik tautinį kostiumą, bet ir teatrui skirtus drabužius. Pavyzdžiui, meistrų pasiūtais įspūdingais kostiumais puošiasi istorinių šokių ansamblis „Baltoji Pavana“.

Užsakymai priimami ne tik ansambliams ar kolektyvams, bet ir indivualiai. Nors įmonės pagrindinė veikla tautinių kostiumų siūvimas, tačiau galima užsisakyti kelnes, paltą, švarkelį, t.t.

Kvalifikuoti, ilgametę darbo patirtį turintys siuvimo meistrai skubius užsakymus atlieka kokybiškai ir greitai.  Prireikus skubaus drabužių taisymo, galite kreiptis telefonu 7 dienas per savaitę: +370 687 35 943.

Mūsų siūti tautiniai kostiumai papuošė jau ne vieną kolektyvą, ansamblį ar šeimą įvairiems renginiams, šventėms ar netgi asmeniniams gimtadieniams!

Tiek tautinės juostos, tiek speciali avalynė ar kitos tautiniui kostiumui reikalingos dalys, yra gaminamos geriausių Lietuvos meistrų kruopščiu rankų darbu.

Jau daugiau nei 10 metų tautinius kostiumus kuriantys meistrai, gali pasiūti kiekvienam Lietuvos regionui būdingą kostiumą: aukštaitišką, žemaitišką, dzūkišką, suvalkietišką ar Klaipėdos krašto.